[do_widget id=text-1010]

 

Direktori Pengurusan

BIL
NAMA
ALAMAT E-MAIL
JAWATAN
NO. TEL /NO FAX
1.
Haji Muhd. Kameh bin Abdullah
Pengurus Besar
+604-7205302
+604-7313966
2. Haji Kamarudin bin Abd Akib kamarudin@keda.gov.my Timb. Pengurus Besar (Pengurusan) +604-7205431
+604-7313966
3.
Haji Ahmad Sukri bin Jusoh
ahmadshukri@keda.gov.my
Timb.Pengurus Besar (Operasi)
+604-7205304
+604-7313966
4.
Haji Ahmad Hilmi bin Haji Talib hilmi@keda.gov.my Pengurus Bahagian Khidmat Pengurusan +604-7205390
+604-7332068
5. Azmi bin Shafie azmi@keda.gov.my Pengurus Perancangan, Pemantauan dan Penilaian +604-7205358
+604-7328904
6.
Abdul Rahman bin Abdul Khalek abdrahman@keda.gov.my Pengetua Kolej KEDA +604-4620490
+604-4625215
7. Khairul Azmeer bin Abu Bakar azmeer@keda.gov.my Pengurus Industri Desa & Usahawan +604-9163167
+604-9174680
8. Abd Aziz bin Salleh aziz@keda.gov.my Pengurus Pembangunan Modal Insan dan Pembasmian Kemiskinan +604-7205320
+604-7332145
9.
Afifah binti Omar
afifah@keda.gov.my
Pengurus Hartanah dan Prasarana
+604-7205307
+604-7340958
10.
Sulaiman bin Mohd Noor
sulaiman@keda.gov.my
Pengurus Niagatani
+604-7205380
+604-7332085
11. Adnan bin Darus adnan@keda.gov.my Pengurus Kewangan +604-7205413
+604-7339482
12. Noraza binti Abul Basir noraza@keda.gov.my Ketua Unit Integriti +604-7205322
+604-7303442
13. Haslia binti Abu Hassan haslia@keda.gov.my Peg. Pembangunan Zon 3, Pendang/Pokok Sena +604-7583100
+604-7583102
14. Hasrul Hasnizam bin Saad hasrul@keda.gov.my Peg. Pembangunan Zon 8, Kota Setar/Kubang Pasu +604-7205300
+604-7340958
15. Khairul Anwar bin Azizan khairulanwar@keda.gov.my Peg. Pembangunan Zon 5, Baling +604-4701106
+604-4701485
16. Muhammad Rifqi bin Zulkiffli rifqi@keda.gov.my Ketua Unit Komunikasi Korporat +604-7205376
+604-7340958
17. Mohd Hafizuddin bin Mohd Asri hafizuddinasri@keda.gov.my Ketua Unit Audit Dalam +604-7205414
+604-7303442
18. Muhammad Hakim bin Ahmad Nadzir hakim@keda.gov.my Peg. Pembangunan Zon 4, Sik +604-4690300
+604-4690301
19. Syed Muhammad Adam bin Syd Abdul Rahman syedadam@keda.gov.my Peg. Pembangunan Zon 7, Kuala Muda/Yan +604-4441672
+604-4441670
20. Norlaila binti A. Wahab norlaila@keda.gov.my Peg. Pembangunan Zon 2, Padang Terap +604-7903100
+604-7866203
21. Muhammad Noorhisham bin Taib noorhisham@keda.gov.my Peg. Pembangunan Zon 9, Bandar Baharu +604-4070100
+604-4076023
22.
Mohd Suffian bin Abu Bakar
Peg. Pembangunan Zon 1, Langkawi
+604-9698042
+604-9698043
Font Resize
Contrast