[do_widget id=text-1010]

 

Management Directory

BIL
NAMA
ALAMAT E-MAIL
JAWATAN
NO. TEL /NO FAX
1.
Haji Muhd. Kameh bin Abdullah
Pengurus Besar
+604-7205302
+604-7313966
2.Haji Kamarudin bin Abd Akibkamarudin@keda.gov.myTimb. Pengurus Besar (Pengurusan)+604-7205431
+604-7313966
3.
Haji Ahmad Sukri bin Jusoh
ahmadshukri@keda.gov.my
Timb.Pengurus Besar (Operasi)
+604-7205304
+604-7313966
4.
Haji Ahmad Hilmi bin Haji Talibhilmi@keda.gov.myPengurus Pembangunan Modal Insan dan Pembasmian Kemiskinan+604-7205390
+604-7332068
5.Azmi bin Shafieazmi@keda.gov.myPengurus Perancangan, Pemantauan dan Penilaian+604-7205358
+604-7328904
6.
Abdul Rahman bin Abdul Khalekabdrahman@keda.gov.myPengetua Kolej KEDA+604-4620490
+604-4625215
7.Khairul Azmeer bin Abu Bakarazmeer@keda.gov.myPengurus Industri Desa & Usahawan+604-9163167
+604-9174680
8.Abd Aziz bin Sallehaziz@keda.gov.myPengurus Hartanah dan Prasarana+604-7205320
+604-7332145
9.
Afifah binti Omar
afifah@keda.gov.my
Pengurus Khidmat Pengurusan
+604-7205307
+604-7340958
10.
Sulaiman bin Mohd Noor
sulaiman@keda.gov.my
Pengurus Niagatani
+604-7205380
+604-7332085
11.Adnan bin Darusadnan@keda.gov.myPengurus Kewangan+604-7205413
+604-7339482
12.Noraza binti Abul Basirnoraza@keda.gov.myKetua Unit Integriti+604-7205322
+604-7303442
13.Haslia binti Abu Hassanhaslia@keda.gov.myPeg. Pembangunan Zon 3, Pendang/Pokok Sena+604-7583100
+604-7583102
14.Hasrul Hasnizam bin Saadhasrul@keda.gov.myPeg. Pembangunan Zon 8, Kota Setar/Kubang Pasu+604-7205300
+604-7340958
15.Khairul Anwar bin Azizankhairulanwar@keda.gov.myPeg. Pembangunan Zon 5, Baling+604-4701106
+604-4701485
16.Muhammad Rifqi bin Zulkifflirifqi@keda.gov.myKetua Unit Komunikasi Korporat+604-7205376
+604-7340958
17.Mohd Hafizuddin bin Mohd Asrihafizuddinasri@keda.gov.myKetua Unit Audit Dalam+604-7205414
+604-7303442
18.Muhammad Hakim bin Ahmad Nadzirhakim@keda.gov.myPeg. Pembangunan Zon 4, Sik+604-4690300
+604-4690301
19.Syed Muhammad Adam bin Syd Abdul Rahmansyedadam@keda.gov.myPeg. Pembangunan Zon 7, Kuala Muda/Yan+604-4441672
+604-4441670
20.Norlaila binti A. Wahabnorlaila@keda.gov.myPeg. Pembangunan Zon 2, Padang Terap+604-7903100
+604-7866203
21.Muhammad Noorhisham bin Taibnoorhisham@keda.gov.myPeg. Pembangunan Zon 9, Bandar Baharu+604-4070100
+604-4076023
22.
Mohd Suffian bin Abu Bakar
Peg. Pembangunan Zon 1, Langkawi
+604-9698042
+604-9698043
Font Resize
Contrast