[do_widget id=text-1010]

 

KEDA Emel Directory

BIL
NAMA
ALAMAT E-MAIL
NO TEL
BAHAGIAN/UNIT/ZON
1.E-mel jabatankeda@keda.gov.my04-7205300/301
2.Muhd. Kameh Bin Abdullahkameh@keda.gov.my04 – 7205302Pejabat Pengurus Besar
3.Kamarudin Bin Abd. Akibkamarudin@keda.gov.my04-7205431Pejabat Timbalan Pengurus Besar (Pengurusan)
4.Ahmad Sukri Bin Jusohahmadshukri@keda.gov.my04-7205304Pejabat Timbalan Pengurus Besar (Operasi)
5.Ahmad Hilmi Bin Talibhilmi@keda.gov.my04-7205390Pembangunan Modal Insan Dan Pembasmian Kemiskinan
6.Norlaila Binti Abdul Wahabnorlaila@keda.gov.my04-7903100Pejabat KEDA Zon 2, Padang Terap
7.Mohd. Elias Bin Hassanelias@keda.gov.my04-9163135Industri Desa dan Usahawan
8.Khairul Azmeer Bin Abu Bakarazmeer@keda.gov.my04-9163167Industri Desa dan Usahawan
9.Syed Muhammad Adam Bin Syed Abdul Rahmansyedadam@keda.gov.my04-4441672Pejabat KEDA Zon 7, Kuala Muda/Yan
10.Yusnida Binti Yusoffyusnida@keda.gov.my04-7205444Perancangan, Pemantauan dan Penilaian
11.Norazman Bin Ayobnorazman@keda.gov.my04-7205386Niagatani
12.Zahirin Bin Yaakobzahirin@keda.gov.my04-7205310Khidmat Pengurusan
13.Azmi Bin Shafieazmi@keda.gov.my04-7205358Perancangan, Pemantauan dan Penilaian
14.Mohd Rahimi Bin Azmirahimi@keda.gov.my04-9163172Industri Desa dan Usahawan
15.Azizah binti Bakarazizah@keda.gov.my04-7205330Hartanah dan Prasarana
16.Mohd Khairi Bin Abu Bakarkhairi@keda.gov.my04-4690301Pejabat Pembangunan Zon 4, Sik
17.Abdul Rahman Bin Abdul Khalekabdrahman@keda.gov.my04-4620490Kolej KEDA
18.Wan Sulong Bin Wan Drahmanwansulong@keda.gov.my04-4706904Pejabat Pembangunan Zon 5, Baling
19.Rosimah Binti Darusrosimah@keda.gov.my04-4622309Kolej KEDA
20.Abd. Hisham Bin Abd. Azizhisham@keda.gov.my04-7205385Niagatani
21.Zaidi Bin Ahmadzaidi@keda.gov.my04-7903100Pejabat Pembangunan Zon 2, Padang Terap
22.Adnan Bin Darusadnan@keda.gov.my04-7205334Kewangan
23.Mohd Azam Bin Omarmohdazam@keda.gov.my04-7205322Unit Pengurusan Sumber Manusia
24.Hashaliza Binti Hashimhashaliza@keda.gov.my04-7205338Kewangan
25.Shahurin Bin Md. Isashahurin@keda.gov.my04-9163015Industri Desa dan Usahawan
26.Khalid Bin Abdul Rahmankhalid@keda.gov.my04-7205370Unit Kutipan Hasil dan Penguatkuasaan
27.Dzulkarnain Bin Abd Manafdzulkarnain@keda.gov.my04-7205313Unit Kutipan Hasil dan Penguatkuasaan
28.Haslia Binti Abu Hassan Abidinhaslia@keda.gov.my04-4441672Pejabat Pembangunan Zon 3, Pendang
29.Nor Juhaini Binti Jamaludinnorjuhaini@keda.gov.my04-7205421Niagatani
30.Noraza Binti Abul Basirnoraza@keda.gov.my04-7205322Unit Integriti
31.Mohamad Noorazam Bin Jaafarazam@keda.gov.my04-7205435Unit Teknologi Maklumat
32.Mohd Hafizuddin Bin Mohd Asrihafizuddinasri@keda.gov.my04-7205414Unit Audit Dalam
33.Afifah Binti Omarafifah@keda.gov.my04-7205307Khidmat Pengurusan
34.Nazrina Binti Abdul Hamidnazrina@keda.gov.my04-7205400Pembangunan Modal Insan dan Pembasmian Kemiskinan
35.Hashim Bin Bakarhashim@keda.gov.my04-7205364Perancangan Dan Penyelarasan
36.Abdul Aziz Bin Sallehaziz@keda.gov.my04-7205320Hartanah dan Prasarana
37.Nurasyikin Binti Azizansyikin@keda.gov.my04-4620313Kolej KEDA
38.Shaidee Azhar Bin Ismailshaidee@keda.gov.my04-4690314Pembangunan Modal Insan Dan Pembasmian Kemiskinan
39.Kolej KEDApustika@keda.gov.my04-4620305
40.Khairul Anwar Bin Azizankhairulanwar@keda.gov.my04-4701106Pejabat KEDA Zon 5, Baling
41.Nor Asmida Binti Hassanasmida@keda.gov.my04-7205306Unit Teknologi Maklumat
42.Norsaid Bin Yusufnorsaid@keda.gov.my04-7903102Industri Desa dan Usahawan
43.Abd. Latiff Bin Taibabdlatifftaib@keda.gov.my04-7205426Unit Audit Dalam
44.Sabtuyah Bt. Bujangsabtuyah@keda.gov.my04-7583101Pejabat KEDA Zon 3, Pendang/Pokok Sena
45.Nordia Bt. Harunnordia@keda.gov.my04-7205377Unit Integriti
46.Marziani Akmar Bt. Abu Bakarmarziani@keda.gov.my04-7205313Khidmat Pengurusan
47.Muhammad Noorhisham Bin Taibnoorhisham@keda.gov.my04-4070100Pejabat Pembangunan Zon 9, Bandar Baharu
48.Mardiana Bt. Jamilmardiana@keda.gov.my04-9162990Industri Desa dan Usahawan
49.Yuslina Bt. Ahmad (Pembantu Khas)pkpb@keda.gov.my04-7205302Pejabat Pengurus Besar
50.Siti Noriah Bt. Talib (Pembantu Khas)pktpbp@keda.gov.my04-7205432Pejabat Timbalan Pengurus Besar (Pengurusan)
51.Tengku Sara Binti Tengku Farida (Pembantu Khas)pktpbo@keda.gov.my04-7205304Pejabat Timbalan Pengurus Besar (Operasi)
52.Halimah Bt. Ayob (Pembantu Khas)pkbpsm@keda.gov.my04-7205308Khidmat Pengurusan
53.Faiezah Bt. Abu Bakar (Pembantu Khas)pkbnt@keda.gov.my04-7205381Niagatani
54.Nur Azmira Binti Haron (Pembantu Khas)pkbidu@keda.gov.my04-9163158Industri Desa dan Usahawan
55.Norliza Bt. Ahmad (Pembantu Khas)pkbpk@keda.gov.my04-7205391Pembangunan Modal Insan Dan Pembasmian Kemiskinan
56.Rohazniza Bt. Mohamd Yusof (Pembantu Khas)pkbhp@keda.gov.my04-7205321Hartanah dan Prasarana
57.Zatun Najahah binti Muhamad Husin (Pembantu Khas)pkbpp@keda.gov.my04-7205359Perancangan, Pemantauan dan Penilaian
58.Nor Adila Bt. Md Dhohir     (Pembantu Khas)pkplk@keda.gov.my04-4620490Kolej KEDA
59.Sulaiman Bin Mohd Noorsulaiman@keda.gov.my04-7205424Niagatani
60.Noor Shafiza Binti Hussainnoorshafiza@keda.gov.my04-7205345Kewangan
61.Che Ridzuan Bin Mohamad Isaridzuan@keda.gov.my04-7205349Unit Perniagaan Strategik
62.Mohd. Hafiz Bin Ahmadhafiz@keda.gov.my04-7205309Khidmat Pengurusan
63.Mohd. Suffian Bin Abu Bakarsuffian@keda.gov.my04-9698042Pejabat Pembangunan Zon 1, Langkawi

64.

Hasmawati Binti Aziz

hasmawati@keda.gov.my

04-7205374

Unit Teknologi Maklumat

65.

Mohd. Firdaus Bin Azizan @ Aliazam

firdaus@keda.gov.my

04-4620313

Unit Audit Dalam

66.

Muhammad Ramlan bin Jaafar

ramlan@keda.gov.my

04-7205437

Perancangan, Pemantauan dan Penilaian

67.Mohd. Ariff bin Mohd. Rodzimohdariff@keda.gov.my04-7205422Unit Perolehan
68.Rojani bin Romelirojani@keda.gov.my04-7205425Hartanah dan Prasarana
69.Shuhaila binti Hamzahshuhaila@keda.gov.my04-7205362Perancangan, Pemantauan dan Penilaian
70.Nuri Andri bin Abd Razak

nuriandri@keda.gov.my

04-7205439Niagatani
71.Anuar bin Omaranuar@keda.gov.my04-4620690Kolej KEDA
72.Mohd Farhan bin Nurdinfarhan@keda.gov.my04-4962102Khidmat Pengurusan
73.Hasrul Hasnizam bin Saadhasrul@keda.gov.my04-7205441Pejabat KEDA Zon 8, Kota Setar/Kubang Pasu
74.Mohd Khairul bin Ahmadkhairul@keda.gov.my04-9163135KEDA Holding

75.

Mohammad Kabir bin Abd. Ghanimkabir@keda.gov.my04-7870204Unit Logistik

76.

Mohamad Noor bin Long Nikmohamadnoor@keda.gov.my04-4441673Pejabat Pembangunan Zon 7, Kuala Muda
77.Mohd. Yazid bin Shuibyazid@keda.gov.my04-7205335Kewangan
78.Siti Hajar binti Che Hamdansitihajar@keda.gov.my04-7205347Kewangan
79.Houzall Othman bin Mohd Hashimhouzall@keda.gov.my04-4620695Kolej KEDA
80.Fadzlina binti Ahmad Fadzilfadzlina@keda.gov.my04-7205395Pembangunan Modal Insan dan Pembasmian Kemiskinan
81.Mohd. Hafizal bin Mohd. Mokhtarhafizal@keda.gov.my04-7205332Hartanah dan Prasarana
82.Muhammad Hakim bin Ahmad Nadzirhakim@keda.gov.my04-4690300Pejabat KEDA Zon 4, Sik
83.Khairul Ridhwan bin Abd Azizkhairulridhwan@keda.gov.my04-7205392Pembangunan Modal Insan dan Pembasmian Kemiskinan
84.Muhammad Rifqi bin Zulkifflirifqi@keda.gov.my04-7205376Unit Komunikasi Korporat
85.Mohd Zaki Bin Che Zakariazaki@keda.gov.my04-9163024Industri Desa dan Usahawan
86.Noor Halinda binti Awanghalinda@keda.gov.my04-9162990Industri Desa dan Usahawan
87.Mohamad Shafiq bin Md Yahayashafiqmdyahaya@keda.gov.my04-7205443Perancangan, Pemantauan dan Penilaian
88.Muhammad Syafiq bin Saifurizalsyafiq@keda.gov.my04-7205375Unit Komunikasi Korporat
89.Muhammad Faiz Helmi bin Shukrifaizhelmi@keda.gov.my04-7205323Hartanah dan Prasarana
90.Muhammad Afiq bin A.Wahabafiq.wahab@keda.gov.my04-7205435Unit Teknologi Maklumat
91.Siti Norjalilah binti Musanorjalilah@keda.gov.my04-7205339Kewangan
92.Amirah binti Adimatamirah@keda.gov.my04-7205339Kewangan
93.Nurul Norashikin binti Ahmad Hilmiashikin@keda.gov.my04-7205341Kewangan
94.Nor Hafiza binti Abu Hassannorhafiza@keda.gov.my04-7205341Kewangan
95.Norizayani binti Mat Rodzinorizayani@keda.gov.my04-7205343Kewangan
96.Mohd Amirulasyraf bin Abdul Rahmanamirul@keda.gov.my04-7205324Hartanah dan Prasarana
97.Azlaily binti Ahmadazlaily@keda.gov.my04-7205327Hartanah dan Prasarana
98.Suryati binti Sallehsuryati@keda.gov.my04-7205333Hartanah dan Prasarana
99.Munirah binti Abdul Rahmanmunirah@keda.gov.my04-7205333Hartanah dan Prasarana
Font Resize
Contrast