Web Content Display Web Content Display

BIL
NAMA
ALAMAT E-MAIL
NO TEL
BAHAGIAN/UNIT/ZON
1. E-mel jabatan keda@keda.gov.my 04-7205300/301 -
2. Dato' Haji Mohd Arpan bin Shari mohdarpan@keda.gov.my 04 - 7205302 Pejabat Pengurus Besar
3. Muhd. Kameh Bin Abdullah kameh@keda.gov.my 04-7205304 Pejabat Timbalan Pengurus Besar (Pengurusan)
4. Ahmad Hilmi Bin Talib hilmi@keda.gov.my 04-7205390 Pembangunan Modal Insan Dan Pembasmian Kemiskinan
5. Norlaila Binti Abdul Wahab norlaila@keda.gov.my 04-7205394 Pembangunan Modal Insan Dan Pembasmian Kemiskinan
6. Mohd. Elias Bin Hassan elias@keda.gov.my 04-7205397 Pembangunan Modal Insan Dan Pembasmian Kemiskinan
7. Khairul Azmeer Bin Abu Bakar azmeer@keda.gov.my 04-7205309 Kewangan
8. Noraini Binti Saidin noraini@keda.gov.my 04-7205436 Unit Pengurusan Sumber Manusia
9. Yusnida Binti Yusoff yusnida@keda.gov.my 04-7583100 Pejabat Pembangunan Zon 3, Pendang
10. Adzif Bin Saad adzif@keda.gov.my 04-9163172 Industri Desa dan Usahawan
11. Zahirin Bin Yaakob zahirin@keda.gov.my 04-4441672 Pejabat Pembangunan Zon 7, Kuala Muda
12. Azmi Bin Shafie azmi@keda.gov.my 04-9163158 Industri Desa dan Usahawan
13. Abd. Halim Bin Wahab halim@keda.gov.my 04-7205316 Unit Pengurusan Sumber Manusia
14. Ahmad Shukri Bin Jusoh ahmadshukri@keda.gov.my 04-7205358 Perancangan dan Penyelarasan
15. Mohd Khairi Bin Abu Bakar khairi@keda.gov.my 04-4690301 Pejabat Pembangunan Zon 4, Sik
16. Abdul Rahman Bin Abdul Khalek abdrahman@keda.gov.my 04-4620490 Kolej KEDA
17. Wan Sulong Bin Wan Drahman wansulong@keda.gov.my 04-4706904 Pejabat Pembangunan Zon 5, Baling
18. Rosimah Binti Darus rosimah@keda.gov.my 04-4622309 Kolej KEDA
19. Abd. Hisham Bin Abd. Aziz hisham@keda.gov.my 04-7205385 Niagatani
20. Zaidi Bin Ahmad zaidi@keda.gov.my 04-7903100 Pejabat Pembangunan Zon 2, Padang Terap
21. Adnan Bin Darus adnan@keda.gov.my 04-7205334 Kewangan
22. Mohd Azam Bin Omar mohdazam@keda.gov.my 04-7205322 Unit Integriti
23. Hashaliza Binti Hashim hashaliza@keda.gov.my 04-7205338 Kewangan
24. Shahurin Bin Md. Isa shahurin@keda.gov.my 04-9163015 Industri Desa dan Usahawan
25. Talib Bin Don talib@keda.gov.my 04-7205380 Niagatani
26. Dzulkarnain Bin Abd Manaf dzulkarnain@keda.gov.my 04-7205313 Unit Kutipan Hasil dan Penguatkuasaan
27. Haslia Binti Abu Hassan Abidin haslia@keda.gov.my 04-7205424 Niagatani
28. Nor Juhaini Binti Jamaludin norjuhaini@keda.gov.my 04-7205421 Niagatani
29. Arifuddin Bin Habib arif@keda.gov.my 04-7341691 Timbalan Pengurus Besar (Operasi)
30. Azman Bin Ahmad azman@keda.gov.my 04-7205324 Hartanah dan Prasarana
31. Noraza Binti Abul Basir noraza@keda.gov.my 04-7205360 Perancangan Dan Penyelarasan
32. Mohamad Noorazam Bin Jaafar azam@keda.gov.my 04-7205435 Unit Teknologi Maklumat
33. Rosni Binti Mohd Khir rosni@keda.gov.my 04-7205315 Unit Pengurusan Sumber Manusia
34. Kamarudin Bin Abd. Akib kamarudin@keda.gov.my 04-7331976 Hartanah dan Prasarana
35. Afifah Binti Omar afifah@keda.gov.my 04-7205362 Perancangan Dan Penyelarasan
36. Nazrina Binti Abdul Hamid nazrina@keda.gov.my 04-7205453 Perancangan Dan Penyelarasan
37. Hashim Bin Bakar hashim@keda.gov.my 04-7205364 Perancangan Dan Penyelarasan
38. Abdul Aziz Bin Salleh aziz@keda.gov.my 04-7205307 Pentadbiran dan Pengurusan Sumber Manusia
39. Nurasyikin Binti Azizan syikin@keda.gov.my 04-4620313 Kolej KEDA
40. Shaidee Azhar Bin Ismail shaidee@keda.gov.my 04-4690314 Hartanah Dan Prasarana
41. Kolej KEDA pustika@keda.gov.my 04-4620305 -
42. Mohd Ruslan Bin Mohd Shariff ruslan@keda.gov.my 04-7205305 Unit Teknologi Maklumat
43. Nor Asmida Binti Hassan asmida@keda.gov.my 04-7205306 Unit Teknologi Maklumat
44. Norsaid Bin Yusuf norsaid@keda.gov.my 04-7903102 Pejabat Pembangunan Zon 2, Padang Terap
45. Abd. Latiff Bin Taib abdlatifftaib@keda.gov.my 04-7205337 Kewangan
46. Sabtuyah Bt. Bujang sabtuyah@keda.gov.my 04-7205426 Pembangunan Modal Insan Dan Pembasmian Kemiskinan
47. Nordia Bt. Harun nordia@keda.gov.my 04-7205377 Unit Integriti
48. Marziani Akmar Bt. Abu Bakar marziani@keda.gov.my 04-7205313 Pentadbiran dan Pengurusan Sumber Manusia
49. Muhammad Noorhisham Bin Taib noorhisham@keda.gov.my 04-4070100 Pejabat Pembangunan Zon 9, Bandar Baharu
50. Mardiana Bt. Jamil mardiana@keda.gov.my 04-7205398 Pembangunan Modal Insan Dan Pembasmian Kemiskinan
51. Raubah Bt. Hj. Othman (Pembantu Khas) pkpb@keda.gov.my 04-7205302 Pejabat Pengurus Besar
52. Yuslina Bt. Ahmad (Pembantu Khas) pktpbp@keda.gov.my 04-7205304 Pejabat Timbalan Pengurus Besar (Pengurusan)
53. Siti Noriah Bt. Talib (Pembantu Khas) pktpbo@keda.gov.my 04-7205431 Pejabat Timbalan Pengurus Besar (Operasi)
54. Halimah Bt. Ayob (Pembantu Khas) pkbpsm@keda.gov.my 04-7205308 Pentadbiran dan Pengurusan Sumber Manusia
55. Faiezah Bt. Abu Bakar (Pembantu Khas) pkbnt@keda.gov.my 04-7205381 Niagatani
56. Nur Azmira Binti Haron (Pembantu Khas) pkbidu@keda.gov.my 04-9163158 Industri Desa dan Usahawan
57. Norliza Bt. Ahmad (Pembantu Khas) pkbpk@keda.gov.my 04-7205391 Pembangunan Modal Insan Dan Pembasmian Kemiskinan
58. Rohazniza Bt. Mohamd Yusof (Pembantu Khas) pkbhp@keda.gov.my 04-7205321 Hartanah dan Prasarana
59. Tengku Sara Binti Tengku Farida (Pembantu Khas) pkbpp@keda.gov.my 04-7205359 Perancangan dan Penyelarasan
60. Nor Adila Bt. Md Dhohir     (Pembantu Khas) pkplk@keda.gov.my 04-4620490 Kolej KEDA
61. Sulaiman Bin Mohd Noor sulaiman@keda.gov.my 04-4962101 Pejabat Pembangunan Zon 6, Kulim
62. Noor Shafiza Binti Hussain noorshafiza@keda.gov.my 04-7205345 Kewangan
63. Che Ridzuan Bin Mohamad Isa ridzuan@keda.gov.my 04-7205349 Unit Perniagaan Strategik
64. Mohd. Hafiz Bin Ahmad hafiz@keda.gov.my 04-4620305 Kolej KEDA
65. Mohd. Suffian Bin Abu Bakar suffian@keda.gov.my 04-9698042 Pejabat Pembangunan Zon 1, Langkawi

66.

Hasmawati Binti Aziz

hasmawati@keda.gov.my

04-7205374

Unit Teknologi Maklumat

67.

Mohd. Firdaus Bin Azizan @ Aliazam

firdaus@keda.gov.my

04-4620313

Unit Audit Dalam

68.

Muhammad Ramlan bin Jaafar

ramlan@keda.gov.my

04-7205437

Perancangan dan Penyelarasan

69. Mohd. Ariff bin Mohd. Rodzi mohdariff@keda.gov.my 04-7205314 Unit Pengurusan Sumber Manusia
70. Rojani bin Romeli rojani@keda.gov.my 04-7205422 Perolehan
71. Shuhaila binti Hamzah shuhaila@keda.gov.my 04-7205376 Unit Komunikasi Korporat
72. Nuri Andri bin Abd Razak

nuriandri@keda.gov.my

04-7205439 Niagatani
73. Anuar bin Omar anuar@keda.gov.my 04-4620690 Kolej KEDA
74. Mohd Farhan bin Nurdin farhan@keda.gov.my 04-4962102 Pejabat Pembangunan Zon 6, Kulim
75. Hasrul Hasnizam bin Saad hasrul@keda.gov.my 04-7205425 Hartanah dan Prasarana
76. Mohd Khairul bin Ahmad khairul@keda.gov.my 04-9163135 Industri Desa dan Usahawan

77.

Mohammad Kabir bin Abd. Ghani mkabir@keda.gov.my 04-7870204 Unit Logistik

78.

Mohamad Noor bin Long Nik mohamadnoor@keda.gov.my 04-4441673 Pejabat Pembangunan Zon 7, Kuala Muda
79. Mohd. Yazid bin Shuib yazid@keda.gov.my 04-7205335 Kewangan
80. Siti Hajar binti Che Hamdan sitihajar@keda.gov.my 04-7205347 Kewangan
81. Houzall Othman bin Mohd Hashim houzall@keda.gov.my 04-7205357 Unit Perniagaan Strategik
82. Fadzlina binti Ahmad Fadzil fazlina@keda.gov.my 04-7205395 Pembangunan Modal Insan dan Pembasmian Kemiskinan
83. Mohd. Hafizal bin Mohd. Mokhtar hafizal@keda.gov.my 04-7205332 Hartanah dan Prasarana