Web Content Display Web Content Display

BIL
NAMA
ALAMAT E-MAIL
NO TEL
BAHAGIAN/UNIT/ZON
1. E-mel jabatan keda@keda.gov.my 04-7205300/301 -
2. Arifuddin Bin Habib arif@keda.gov.my 04 - 7205302 Pejabat Pengurus Besar
3. Kamarudin Bin Abd. Akib kamarudin@keda.gov.my 04-7205431 Pejabat Timbalan Pengurus Besar (Pengurusan)
4. Muhd. Kameh Bin Abdullah kameh@keda.gov.my 04-7205304 Pejabat Timbalan Pengurus Besar (Operasi)
5. Ahmad Hilmi Bin Talib hilmi@keda.gov.my 04-7205320 Hartanah dan Prasarana
6. Norlaila Binti Abdul Wahab norlaila@keda.gov.my 04-7205394 Pembangunan Modal Insan Dan Pembasmian Kemiskinan
7. Mohd. Elias Bin Hassan elias@keda.gov.my 04-7205397 Pembangunan Modal Insan Dan Pembasmian Kemiskinan
8. Khairul Azmeer Bin Abu Bakar azmeer@keda.gov.my 04-7205309 Kewangan
9. Syed Muhammad Adam Bin Syed Abdul Rahman syedadam@keda.gov.my 04-7205309 Pentadbiran dan Pengurusan Sumber Manusia
10. Yusnida Binti Yusoff yusnida@keda.gov.my 04-7583100 Pejabat Pembangunan Zon 3, Pendang
11. Adzif Bin Saad adzif@keda.gov.my 04-9163172 Industri Desa dan Usahawan
12. Zahirin Bin Yaakob zahirin@keda.gov.my 04-9163135 Industri Desa dan Usahawan
13. Azmi Bin Shafie azmi@keda.gov.my 04-9163158 Industri Desa dan Usahawan
14. Mohd Rahimi Bin Azmi rahimi@keda.gov.my 04-9163172 Industri Desa dan Usahawan
15. Ahmad Shukri Bin Jusoh ahmadshukri@keda.gov.my 04-7205358 Perancangan dan Penyelarasan
16. Mohd Khairi Bin Abu Bakar khairi@keda.gov.my 04-4690301 Pejabat Pembangunan Zon 4, Sik
17. Abdul Rahman Bin Abdul Khalek abdrahman@keda.gov.my 04-4620490 Kolej KEDA
18. Wan Sulong Bin Wan Drahman wansulong@keda.gov.my 04-4706904 Pejabat Pembangunan Zon 5, Baling
19. Rosimah Binti Darus rosimah@keda.gov.my 04-4622309 Kolej KEDA
20. Abd. Hisham Bin Abd. Aziz hisham@keda.gov.my 04-7205385 Niagatani
21. Zaidi Bin Ahmad zaidi@keda.gov.my 04-7903100 Pejabat Pembangunan Zon 2, Padang Terap
22. Adnan Bin Darus adnan@keda.gov.my 04-7205334 Kewangan
23. Mohd Azam Bin Omar mohdazam@keda.gov.my 04-7205322 Unit Integriti
24. Hashaliza Binti Hashim hashaliza@keda.gov.my 04-7205338 Kewangan
25. Shahurin Bin Md. Isa shahurin@keda.gov.my 04-9163015 Industri Desa dan Usahawan
26. Talib Bin Don talib@keda.gov.my 04-7205380 Niagatani
27. Dzulkarnain Bin Abd Manaf dzulkarnain@keda.gov.my 04-7205313 Unit Kutipan Hasil dan Penguatkuasaan
28. Haslia Binti Abu Hassan Abidin haslia@keda.gov.my 04-4441672 Pejabat Pembangunan Zon 7, Kuala Muda
29. Nor Juhaini Binti Jamaludin norjuhaini@keda.gov.my 04-7205421 Niagatani
30. Azman Bin Ahmad azman@keda.gov.my 04-7205324 Hartanah dan Prasarana
31. Noraza Binti Abul Basir noraza@keda.gov.my 04-7205360 Perancangan Dan Penyelarasan
32. Mohamad Noorazam Bin Jaafar azam@keda.gov.my 04-7205435 Unit Teknologi Maklumat
33. Mohd Hafizuddin Bin Mohd Asri hafizuddinasri@keda.gov.my 04-7205414 Unit Audit Dalam
34. Afifah Binti Omar afifah@keda.gov.my 04-7205307 Pentadbiran dan Pengurusan Sumber Manusia
35. Nazrina Binti Abdul Hamid nazrina@keda.gov.my 04-7205453 Perancangan Dan Penyelarasan
36. Hashim Bin Bakar hashim@keda.gov.my 04-7205364 Perancangan Dan Penyelarasan
37. Abdul Aziz Bin Salleh aziz@keda.gov.my 04-7205390 Pembangunan Modal Insan Dan Pembasmian Kemiskinan
38. Nurasyikin Binti Azizan syikin@keda.gov.my 04-4620313 Kolej KEDA
39. Shaidee Azhar Bin Ismail shaidee@keda.gov.my 04-4690314 Hartanah Dan Prasarana
40. Kolej KEDA pustika@keda.gov.my 04-4620305 -
41. Khairul Anwar Bin Azizan khairulanwar@keda.gov.my 04-7205368 Perancangan dan Penyelarasan
42. Nor Asmida Binti Hassan asmida@keda.gov.my 04-7205306 Unit Teknologi Maklumat
43. Norsaid Bin Yusuf norsaid@keda.gov.my 04-7903102 Pejabat Pembangunan Zon 2, Padang Terap
44. Abd. Latiff Bin Taib abdlatifftaib@keda.gov.my 04-7205337 Kewangan
45. Sabtuyah Bt. Bujang sabtuyah@keda.gov.my 04-7205426 Pembangunan Modal Insan Dan Pembasmian Kemiskinan
46. Nordia Bt. Harun nordia@keda.gov.my 04-7205377 Unit Integriti
47. Marziani Akmar Bt. Abu Bakar marziani@keda.gov.my 04-7205313 Pentadbiran dan Pengurusan Sumber Manusia
48. Muhammad Noorhisham Bin Taib noorhisham@keda.gov.my 04-4070100 Pejabat Pembangunan Zon 9, Bandar Baharu
49. Mardiana Bt. Jamil mardiana@keda.gov.my 04-7205398 Pembangunan Modal Insan Dan Pembasmian Kemiskinan
50. Tengku Sara Binti Tengku Farida (Pembantu Khas) pkpb@keda.gov.my 04-7205302 Pejabat Pengurus Besar
51. Siti Noriah Bt. Talib (Pembantu Khas) pktpbp@keda.gov.my 04-7205432 Pejabat Timbalan Pengurus Besar (Pengurusan)
52. Yuslina Bt. Ahmad (Pembantu Khas) pktpbo@keda.gov.my 04-7205304 Pejabat Timbalan Pengurus Besar (Operasi)
53. Halimah Bt. Ayob (Pembantu Khas) pkbpsm@keda.gov.my 04-7205308 Pentadbiran dan Pengurusan Sumber Manusia
54. Faiezah Bt. Abu Bakar (Pembantu Khas) pkbnt@keda.gov.my 04-7205381 Niagatani
55. Nur Azmira Binti Haron (Pembantu Khas) pkbidu@keda.gov.my 04-9163158 Industri Desa dan Usahawan
56. Norliza Bt. Ahmad (Pembantu Khas) pkbpk@keda.gov.my 04-7205391 Pembangunan Modal Insan Dan Pembasmian Kemiskinan
57. Rohazniza Bt. Mohamd Yusof (Pembantu Khas) pkbhp@keda.gov.my 04-7205321 Hartanah dan Prasarana
58. Pembantu Khas pkbpp@keda.gov.my 04-7205359 Perancangan dan Penyelarasan
59. Nor Adila Bt. Md Dhohir     (Pembantu Khas) pkplk@keda.gov.my 04-4620490 Kolej KEDA
60. Sulaiman Bin Mohd Noor sulaiman@keda.gov.my 04-7205424 Niagatani
61. Noor Shafiza Binti Hussain noorshafiza@keda.gov.my 04-7205345 Kewangan
62. Che Ridzuan Bin Mohamad Isa ridzuan@keda.gov.my 04-7205349 Unit Perniagaan Strategik
63. Mohd. Hafiz Bin Ahmad hafiz@keda.gov.my 04-4620305 Kolej KEDA
64. Mohd. Suffian Bin Abu Bakar suffian@keda.gov.my 04-9698042 Pejabat Pembangunan Zon 1, Langkawi

65.

Hasmawati Binti Aziz

hasmawati@keda.gov.my

04-7205374

Unit Teknologi Maklumat

66.

Mohd. Firdaus Bin Azizan @ Aliazam

firdaus@keda.gov.my

04-4620313

Unit Audit Dalam

67.

Muhammad Ramlan bin Jaafar

ramlan@keda.gov.my

04-7205437

Perancangan dan Penyelarasan

68. Mohd. Ariff bin Mohd. Rodzi mohdariff@keda.gov.my 04-7205314 Unit Pengurusan Sumber Manusia
69. Rojani bin Romeli rojani@keda.gov.my 04-7205422 Perolehan
70. Shuhaila binti Hamzah shuhaila@keda.gov.my 04-7205362 Perancangan dan Penyelarasan
71. Nuri Andri bin Abd Razak

nuriandri@keda.gov.my

04-7205439 Niagatani
72. Anuar bin Omar anuar@keda.gov.my 04-4620690 Kolej KEDA
73. Mohd Farhan bin Nurdin farhan@keda.gov.my 04-4962102 Pejabat Pembangunan Zon 6, Kulim
74. Hasrul Hasnizam bin Saad hasrul@keda.gov.my 04-7205425 Hartanah dan Prasarana
75. Mohd Khairul bin Ahmad khairul@keda.gov.my 04-9163135 Industri Desa dan Usahawan

76.

Mohammad Kabir bin Abd. Ghani mkabir@keda.gov.my 04-7870204 Unit Logistik

77.

Mohamad Noor bin Long Nik mohamadnoor@keda.gov.my 04-4441673 Pejabat Pembangunan Zon 7, Kuala Muda
78. Mohd. Yazid bin Shuib yazid@keda.gov.my 04-7205335 Kewangan
79. Siti Hajar binti Che Hamdan sitihajar@keda.gov.my 04-7205347 Kewangan
80. Houzall Othman bin Mohd Hashim houzall@keda.gov.my 04-7205357 Unit Perniagaan Strategik
81. Fadzlina binti Ahmad Fadzil fazlina@keda.gov.my 04-7205395 Pembangunan Modal Insan dan Pembasmian Kemiskinan
82. Mohd. Hafizal bin Mohd. Mokhtar hafizal@keda.gov.my 04-7205332 Hartanah dan Prasarana
83. Muhammad Hakim bin Ahmad Nadzir hakim@keda.gov.my 04-7205385 Niagatani
84. Khairul Ridhwan bin Abd Aziz khairulridhwan@keda.gov.my 04-4840103 Pejabat Pembangunan Zon 6, Kulim
85. Muhammad Rifqi bin Zulkiffli rifqi@keda.gov.my 04-7205376 Unit Komunikasi Korporat
86. Mohd Zaki bin Che Zakaria zaki@keda.gov.my 04-9163024 Industri Desa dan Usahawan
87. Noor Halinda binti Awang halinda@keda.gov.my 04-9162990 Industri Desa dan Usahawan
88. Mohamad Shafiq bin Md Yahaya shafiqmdyahaya@keda.gov.my 04-7205443 Perancangan dan Penyelarasan
89. Muhammad Syafiq bin Saifurizal syafiq@keda.gov.my 04-7205375 Unit Komunikasi Korporat