Web Content Display Web Content Display

 

Direktori Pengurusan

BIL
NAMA
ALAMAT E-MAIL
JAWATAN
NO. TEL /NO FAX
1.
Tn. Haji Arifuddin bin Habib
Pengurus Besar
+604-7205302
+604-7313966
2. Muhd. Kameh bin Abdullah kameh@keda.gov.my Timb. Pengurus Besar (Operasi) +604-7205304
+604-7340958
3.
Haji Kamarudin bin Abd. Akib
kamarudin@keda.gov.my
Timb.Pengurus Besar (Pengurusan)
+604-7205431
+604-7340958
4.
Haji Ahmad Shukri bin Jusoh ahmadshukri@keda.gov.my Pengurus Perancangan dan Penyelarasan +604-7205358
+604-7328904
5. Haji Ahmad Hilmi bin Haji Talib hilmi@keda.gov.my Pengurus Hartanah dan Prasarana +604-7205320
+604-7332145
6. Haji Talib bin Don talib@keda.gov.my Pengurus Niagatani +604-7205380
+604-7332085
7.
Abdul Rahman bin Abdul Khalek abdrahman@keda.gov.my Pengetua Kolej KEDA +604-4620490
+604-4625215
8. Azmi bin Shafie azmi@keda.gov.my Pengurus Industri Desa & Usahawan +604-9175484
+604-9174680
9. Khairul Azmeer bin Abu Bakar azmeer@keda.gov.my Pengurus Kewangan +604-7205413
+604-7339482
10.
Abd Aziz bin Salleh
Pengurus Pembangunan Modal Insan dan Pembasmian Kemiskinan
+604-7205390
+604-7332068
11.
Afifah binti Omar
Pengurus Pentadbiran dan Pengurusan Sumber Manusia
+604-7205307
+604-7340958
12. Mohd Azam bin Omar mohdazam@keda.gov.my Ketua Unit Integriti +604-7205322
+604-7303442
13. Yusnida binti Yusoff yusnida@keda.gov.my Peg. Pembangunan Zon 3 (Kota Setar/Pendang) +604-7583100
+604-7583102
14. Haslia binti Abu Hasan haslia@keda.gov.my Peg. Pembangunan Zon 7 (Kuala Muda/ Yan) +604-4441672
+604-4441670
15. Khairul Ridhwan bin Abd Aziz @ Abd Razak khairulridhwan@keda.gov.my Peg Pembangunan Zon 6 (Kulim/ Bandar Baharu) +604-4840100
+604-4840103
16. Muhammad Rifqi bin Zulkiffli rifqi@keda.gov.my Ketua Unit Komunikasi Korporat +604-7205376
+604-7340958
17. Mohd Hafizuddin bin Mohd Asri hafizuddinasri@keda.gov.my Ketua Unit Audit Dalam +604-7205414
+604-7303442
18. Wan Sulong bin Wan Drahman wansulong@keda.gov.my Peg. Pembangunan Zon 5 (Baling) +604-4706904
+604-4701485
19. Mohd Khairi bin Abu Bakar khairi@keda.gov.my Peg. Pembangunan Zon 4 (Sik) +604-4690302
+604-4690301
20. Muhammad Noorhisham bin Taib noorhisham@keda.gov.my Peg. Pembangunan Zon 9 (Bandar Baharu/Serdang) +604-4070100
+604-4706023
21. Zaidi bin Ahmad zaidi@keda.gov.my Peg. Pembangunan Zon 2 (Padang Terap) +604-7903100
+604-7583103
22.
Mohd Suffian bin Abu Bakar
Peg. Pembangunan Zon 1 (Langkawi)
+604-9698042
+604-9698043