Direktori Pengurusan

BILNAMAALAMAT E-MAILJAWATANNO. TEL / NO. FAX
1Haji Kamarudin bin Abd Akibkamarudin@keda.gov.myPengurus Besar604-7205302/604-7205439
2Haji Ahmad Hilmi bin Haji Talibhilmi@keda.gov.myTimbalan Pengurus Besar (Pengurusan)604-7205306 /604-7205439
3Azmi bin Shafieazmi@keda.gov.myTimbalan Pengurus Besar (Operasi)604-7205304/604-7205439
4Kosong0@keda.gov.myPengurus Pembangunan Modal Insan & Pembasmian Kemiskinan604-7205324 /604-7205442
5Khairul Azmeer bin Abu Bakarazmeer@keda.gov.myPengurus Perancangan, Pemantauan dan Penilaian604-7205350 / 604-7205444
6Abd Aziz bin Sallehaziz@keda.gov.myPengetua Kolej KEDA604-4695991 / 604-4695994
7Afifah binti Omarafifah@keda.gov.myPengurus Khidmat Pengurusan604 -7205400 /604 -7205448
8Sulaiman bin Mohd Noorsulaiman@keda.gov.myPengurus Niagatani604-7205336 /604 -7205443
9Adnan bin Darusadnan@keda.gov.myPengurus Kewangan604-7205377 /604 -7205446
10Mohd Elias bin Hassanelias@keda.gov.myPengurus Industri Desa dan Usahawan604-9163167/604 -9174680
11Mohd Azam bin Omarmohdazam@keda.gov.myPengurus Hartanah dan Prasarana604-7205359 / 604-7205445
12Che Ridzuan bin Mohamad Isaridzuan@keda.gov.myKetua Unit Integriti604-7205313 /604-7205448
13Anuar bin Omaranuar@keda.gov.myPeg. Pembangunan Zon 6, Kulim604-4840103 /604-4840101
14Khairul Ridhwan bin Abd Aziz @ Abd Razakkhairulridhwan@keda.gov.myPeg. Pembangunan Zon 3, Pendang/Pokok Sena604-7583100 /604 -7583102
15Khairul Anwar bin Azizankhairulanwar@keda.gov.myPeg. Pembangunan Zon 5, Baling604-4701106 /604-4701485
16Muhammad Rifqi bin Zulkifflirifqi@keda.gov.myPeg. Pembangunan Zon 2, Padang Terap604-7903100 /604-7866203
17Mohd Hafizuddin bin Mohd Asrihafizuddinasri@keda.gov.myKetua Unit Audit Dalam604-7205394 /604-7205448
18Muhammad Hakim bin Ahmad Nadzirhakim@keda.gov.myPeg. Pembangunan Zon 4, Sik604-4690300 /604-4690301
19Syed Muhammad Adam bin Syd Abdul Rahmansyedadam@keda.gov.myKetua Unit Komunikasi Korporat604-7205418 /604-7205448
20Mohd Zahir bin Hasanmohdzahir@keda.gov.myPeg. Pembangunan Zon 8, Kota Setar/Kubang Pasu604-7205347 /604-7332085
21Muhamad Fikhri Bin Zulkiflifikhri@keda.gov.myPeg. Pembangunan Zon 7, Kuala Muda / Yan604-4441672 /604-4441670
22Muhammad Noorhisham bin Taibnoorhisham@keda.gov.myPeg. Pembangunan Zon 9, Bandar Baharu604-4070100 /604-4076023
23Mohd Suffian bin Abu Bakarsuffian@keda.gov.myPeg. Pemb. Zon 1, Langkawi604-9698042 /604-9698043