Direktori Pengurusan

BILNAMAALAMAT E-MAILJAWATANNO. TEL / NO. FAX
1Tn. Hj. Kamarudin bin Abd Akibkamarudin@keda.gov.myPengurus Besar604-7205302/604-7205439
2KosongKosongTimbalan Pengurus Besar (Pengurusan)604-7205306 /604-7205439
3KosongKosongTimbalan Pengurus Besar (Operasi)604-7205304/604-7205439
4Cik Hjh. Afifah binti Hj. Omarafifah@keda.gov.myPengurus Pembangunan Komuniti604-7205324 /604-7205442
5En. Khairul Azmeer bin Abu Bakarazmeer@keda.gov.myPengurus Perancangan, Pemantauan dan Penilaian604-7205350 / 604-7205444
6En. Che Ridzuan bin Mohamad Isaridzuan@keda.gov.myPengarah Kolej KEDA604-4695991 / 604-4695994
7Tn. Hj. Abd Aziz bin Sallehaziz@keda.gov.myPengurus Khidmat Pengurusan604 -7205400 /604 -7205448
8En. Sulaiman bin Mohd Noorsulaiman@keda.gov.myPengurus Niagatani604-7205336 /604 -7205443
9En. Adnan bin Darusadnan@keda.gov.myPengurus Kewangan604-7205377 /604 -7205446
10En. Mohd Elias bin Hassanelias@keda.gov.myPengurus Pembangunan Usahawan604-9163167/604 -9174680
11En. Mohd Azam bin Omarmohdazam@keda.gov.myPengurus Hartanah dan Prasarana604-7205359 / 604-7205445
12Cik Nurul Aqilah binti Azmiaqilah@keda.gov.myKetua Unit Integriti dan Perundangan604-7205313 /604-7205448
13En. Anuar bin Omaranuar@keda.gov.myPegawai Pembangunan Zon 6, Kulim604-4840103 /604-4840101
14En. Khairul Ridhwan bin Abd Aziz @ Abd Razakkhairulridhwan@keda.gov.myPegawai Pembangunan Zon 3, Pendang/Pokok Sena604-7583100 /604 -7583102
15En. Khairul Anwar bin Azizankhairulanwar@keda.gov.myPegawai Pembangunan Zon 5, Baling604-4701106 /604-4701485
16En. Muhammad Rifqi bin Zulkifflirifqi@keda.gov.myPegawai Pembangunan Zon 2, Padang Terap604-7903100 /604-7866203
17En. Mohd Hafizuddin bin Mohd Asrihafizuddinasri@keda.gov.myKetua Unit Audit Dalam604-7205394 /604-7205448
18En. Muhammad Hakim bin Ahmad Nadzirhakim@keda.gov.myPegawai Pembangunan Zon 4, Sik604-4690300 /604-4690301
19En. Syed Muhammad Adam bin Syd Abdul Rahmansyedadam@keda.gov.myKetua Unit Komunikasi Korporat604-7205418 /604-7205448
20En. Mohd Zahir bin Hasanmohdzahir@keda.gov.myPegawai Pembangunan Zon 8, Kota Setar/Kubang Pasu604-7205347 /604-7332085
21En. Muhamad Fikhri Bin Zulkiflifikhri@keda.gov.myPegawai Pembangunan Zon 7, Kuala Muda / Yan604-4441672 /604-4441670
22En. Muhammad Noorhisham bin Taibnoorhisham@keda.gov.myPegawai Pembangunan Zon 9, Bandar Baharu604-4070100 /604-4076023
23En. Othman bin Hashimothman@keda.gov.myPegawai Pembangunan Zon 1, Langkawi604-9698042 /604-9698043