Direktori Pengurusan

BILNAMAALAMAT E-MAILJAWATANNO. TEL / NO. FAX
1Tn. Hj. Kamarudin bin Abd Akibkamarudin@keda.gov.myPengurus Besar604-7205302/604-7205439
2KOSONGKOSONGTimbalan Pengurus Besar (Pengurusan)604-7205306 /604-7205439
3KOSONGKOSONGTimbalan Pengurus Besar (Operasi)604-7205304/604-7205439
4Khairul Azmeer bin Abu Bakarazmeer@keda.gov.myPengurus Perancangan, Pemantauan dan Penilaian604-7205350 / 604-7205444
5Hjh. Afifah binti Hj. Omarafifah@keda.gov.myPengurus Pembangunan Komuniti604-7205324 /604-7205442
6Adnan bin Darusadnan@keda.gov.myPengurus Kewangan604-7205377 /604 -7205446
7Sulaiman bin Mohd Noorsulaiman@keda.gov.myPengurus Niagatani604-7205336 /604 -7205443
8Mohd Elias bin Hassanelias@keda.gov.myPengurus Pembangunan Usahawan604-9163167/604 -9174680
9Mohd Azam bin Omarmohdazam@keda.gov.myPengurus Hartanah dan Prasarana604-7205359 / 604-7205445
10Che Ridzuan bin Mohamad Isaridzuan@keda.gov.myPengarah Kolej KEDA604-4695991 / 604-4695994
11KOSONGKOSONGPengurus Khidmat Pengurusan604 -7205400 /604 -7205448
12Mohd. Ariff bin Mohd. Rodzi mohdariff@keda.gov.myKetua Unit Perolehan 604-7205389 /604-7205301
13Mohamad Noorazam bin Jaafarazam@keda.gov.myKetua Unit Teknologi Maklumat 604-7205413 /604-7205301
14Rojani bin Romelirojani@keda.gov.myKetua Unit Pelaburan & Kawal Selia Anak Syarikat (PSA KEDA)604-7205308 /604-7205440
15Hasrul Hasnizam bin Saadhasrul@keda.gov.myKetua Unit Pengurusan Sumber Manusia 604-7205317 /604-7205441
16Mohd Khairul bin Ahmadkhairul@keda.gov.myKetua Unit Pentadbiran Am 604-7205402/604-7205448
17Syed Muhammad Adam bin Syed Abdul Rahmansyedadam@keda.gov.myKetua Unit Komunikasi Korporat604-7205418 /604-7205448
18Mohd Hafizuddin bin Mohd Asrihafizuddinasri@keda.gov.myKetua Unit Audit Dalam604-7205394 /604-7205448
19Nurul Aqilah binti Azmiaqilah@keda.gov.myKetua Unit Integriti dan Perundangan604-7205313 /604-7205448
20Dzulkarnain bin Abdul Manafdzulkarnain@keda.gov.myKetua Unit Kutipan Hasil 604-7205397 /604-7205447
21Mohamad Kabir bin Abd Ghanimkabir@keda.gov.myKetua Unit Logistik 604-7205423 /604-7205449
22Othman bin Hashimothman@keda.gov.myPegawai Pembangunan Zon 1, Langkawi604-9698042 /604-9698043
23Muhammad Rifqi bin Zulkifflirifqi@keda.gov.myPegawai Pembangunan Zon 2, Padang Terap604-7903100 /604-7866203
24Khairul Ridhwan bin Abd Aziz @ Abd Razakkhairulridhwan@keda.gov.myPegawai Pembangunan Zon 3, Pendang/Pokok Sena604-7583100 /604 -7583102
25Muhammad Hakim bin Ahmad Nadzirhakim@keda.gov.myPegawai Pembangunan Zon 4, Sik604-4690300 /604-4690301
26Khairul Anwar bin Azizankhairulanwar@keda.gov.myPegawai Pembangunan Zon 5, Baling604-4701106 /604-4701485
27Anuar bin Omaranuar@keda.gov.myPegawai Pembangunan Zon 6, Kulim604-4840103 /604-4840101
28Muhamad Fikhri Bin Zulkiflifikhri@keda.gov.myPegawai Pembangunan Zon 7, Kuala Muda / Yan604-4441672 /604-4441670
29Mohd Zahir bin Hasanmohdzahir@keda.gov.myPegawai Pembangunan Zon 8, Kota Setar/Kubang Pasu604-7205347 /604-7332085
30Muhammad Noorhisham bin Taibnoorhisham@keda.gov.myPegawai Pembangunan Zon 9, Bandar Baharu604-4070100 /604-4076023